İnsanlık felsefesinden başlayarak, insanların insanca yaşamalarına yardımcı olmayı, kendilerine ve sevdiklerine boş zaman yaratmalarını ve yaşamlarına anlam katmayı hedefliyoruz.

Bir aile şirketi olan Saymak Marine, 1982 yılında Saymak Otomotiv olarak kuruldu. 16 yıl boyunca KOÇ Holding bünyesinde Iveco otomotiv grubunun yetkili servisliğini yapmıştır. 2001 yılında şirketin ünvanı Saymak Marine olarak değişti ve ENKA Holding bünyesi altında Türkiye’de Iveco (FPT industrial) ve Mitsubishi deniz motorları için yetkili satış servis ve yedek parça  bayisi oldu. 2019 yılında ANADOLU Holding bünyesinde bulunan Sole Diesel, Honda Marine ve Lombardini Kohler  bayiliklerini bünyesine ekledi. 2021 yılında dünya pazarında hizmet veren İtalyan şirketi COELMO marka jeneratörlerin Türkiye Distribütörlüğünü bünyesine eklemiştir.

Politikamız, sürekli artan bir verimlilikle pazarda etkili olmak ve değişken koşullar altında bile güçlü bir şirket olarak kalabilmektir.

Ayrıca, müşterilerine beklentilerini sunarak çeşitlendirilmiş, kaliteli ürün ve hizmetler sunan güvenilir ve aranan bir firma olmayı hedefliyoruz.